megvesz HIP2100IRZT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 9 V ~ 14 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 16-QFN-EP (5x5) |
| Sorozat: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 10ns, 10ns |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-VQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| A járművezetők száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 15 Weeks |
| Gyártási szám: | HIP2100IRZT |
| Logikai feszültség - VIL, VIH: | 4V, 7V |
| Bemeneti típus: | Non-Inverting |
| Magas oldali feszültség - Max (Bootstrap): | 114V |
| Kaputípus: | N-Channel MOSFET |
| Bővített leírás: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 16-QFN-EP (5x5) |
| Driven konfiguráció: | Half-Bridge |
| Leírás: | IC DRVR HALF BRDG 100V/2A 16-QFN |
| Aktuális - csúcskimenet (forrás, mosogató): | 2A, 2A |