megvesz HCF4020M013TR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Trigger típusa: | Negative Edge |
| Időzítés: | - |
| Szállító eszközcsomag: | 16-SO |
| Sorozat: | 4000 |
| Visszaállítás: | Asynchronous |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Más nevek: | 497-7235-2 HCF4020M013TR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Elemek száma: | 1 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 14 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | HCF4020M013TR |
| Logikai típus: | Binary Counter |
| Bővített leírás: | Counter IC Binary Counter Element 14 Bit Negative Edge 16-SO |
| Irány: | Up |
| Leírás: | IC COUNTR/DIVIDER 14STAGE 16SOIC |
| Számláló: | 24MHZ |
| Email: | [email protected] |