megvesz HC2K-DC12V-F BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Kapcsolja be a feszültséget (Max): | 9.6 VDC |
|---|---|
| Kapcsolja ki a feszültséget (perc): | - |
| Kiválasztási stílus: | Plug In |
| Kapcsolási feszültség: | 250VAC - Max |
| Sorozat: | HC |
| Kiadási idő: | 50ms |
| Relé típus: | General Purpose |
| Csomagolás: | Bulk |
| Más nevek: | 255-3638 HC2KDC12VF |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 50°C |
| Működési idő: | 20ms |
| Szerelési típus: | Socketable |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | HC2K-DC12V-F |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable |
| Leírás: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V |
| Kapcsolatérték (Aktuális): | 3A |
| Érintkezési anyag: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Kapcsolatfelvételi űrlap: | DPDT (2 Form C) |
| Tekercsfeszültség: | 12VDC |
| Tekercs típusa: | Latching, Dual Coil |
| Tekercsellenállás: | - |
| Tekercs teljesítmény: | 1.2 VA |
| Tekercs áram: | 100mA |