megvesz HAC24A150H BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 150 ~ 270VAC |
| Kiválasztási stílus: | Stud |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Sorozat: | HAC |
| Relé típus: | Contactor |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Hockey Puck |
| Kimeneti típus: | AC, Zero Cross |
| Más nevek: | CC2205 |
| Helyzetellenállás (Max): | - |
| Szerelési típus: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | HAC24A150H |
| Load Current: | 150A |
| Bővített leírás: | Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck |
| Leírás: | RELAY SSR CONTACTOR AC 150A 270V |