megvesz FMMT634TA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Collector Emitter Breakdown (Max): | 100V |
|---|---|
| Vce telítettség (Max) Ib, Ic: | 960mV @ 5mA, 1A |
| Tranzisztor típusú: | NPN - Darlington |
| Szállító eszközcsomag: | SOT-23-3 |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény - Max: | 625mW |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Más nevek: | FMMT634DKR |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | FMMT634TA |
| Frekvencia - Átmenet: | 140MHz |
| Bővített leírás: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 100V 900mA 140MHz 625mW Surface Mount SOT-23-3 |
| Leírás: | TRANS NPN DARL 100V 0.9A SOT23-3 |
| DC áramerősség (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 20000 @ 100mA, 5V |
| Aktuális - Collector Cutoff (Max): | 100nA |
| Áram - kollektor (Ic) (Max): | 900mA |
| Email: | [email protected] |