megvesz FHJC1002G BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség: | 58V |
|---|---|
| Kiválasztási stílus: | Wire Leads |
| Sorozat: | JCASE® |
| Más nevek: | F6109 FHJC1002G-ND |
| Irányultság: | - |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Free Hanging In Line |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 15 Weeks |
| Gyártási szám: | FHJC1002G |
| Fuseholder Type: | Holder |
| Biztosíték típusa: | Blade |
| Biztosítékméret: | - |
| Használható a / kapcsolódó termékekkel: | JCASE® |
| Bővített leírás: | Fuse Holder 60A 58V 1 Circuit Blade Free Hanging In Line |
| Leírás: | FUSE HLDR BLADE 58V 60A IN LINE |
| Jelenlegi értékelés: | 60A |
| Érintkezési anyag: | - |
| Kapcsolatfelvétel: | - |
| Email: | [email protected] |