megvesz EZE240D18 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 15 ~ 32VDC |
| Kiválasztási stílus: | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Sorozat: | EZ |
| Relé típus: | Relay |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Module |
| Kimeneti típus: | AC, Zero Cross |
| Más nevek: | CC1909 EZE240D18-ND |
| Helyzetellenállás (Max): | - |
| Szerelési típus: | Chassis Mount or Panel Mount |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 3 Weeks |
| Gyártási szám: | EZE240D18 |
| Load Current: | 18A |
| Bővített leírás: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Leírás: | RELAY SSR 18A 240VAC AC OUT QC |