megvesz ELC11D8R2F BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | Radial Lead |
| Méret / dimenzió: | 0.453" Dia (11.50mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | ELC11D |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Vertical Cylinder |
| Üzemi hőmérséklet: | - |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 13 Weeks |
| Gyártási szám: | ELC11D8R2F |
| induktivitás: | 8.2µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.547" (13.90mm) |
| Frekvencia - teszt: | 10kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | - |
| Bővített leírás: | 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 3.9A 24 mOhm Radial, Vertical Cylinder |
| Leírás: | FIXED IND 8.2UH 3.9A 24 MOHM TH |
| DC ellenállás (DCR): | 24 mOhm |
| Jelenlegi értékelés: | 3.9A |