megvesz DS92LV1021AMSAX BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 28-SSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Kimeneti típus: | LVDS |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Bemenetek száma: | 10 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | DS92LV1021AMSAX |
| Bemeneti típus: | LVCMOS, LVTTL |
| Funkció: | Serializer |
| Bővített leírás: | 400Mbps Serializer 10 Input 1 Output 28-SSOP |
| Leírás: | IC SERIALIZER 10BIT 28-SSOP |
| Adatsebesség: | 400Mbps |
| Email: | [email protected] |