megvesz DS36277TN/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| típus: | Transceiver |
| Szállító eszközcsomag: | 8-MDIP |
| Sorozat: | - |
| Vevő-hiszterézis: | 80mV |
| Jegyzőkönyv: | RS422, RS485 |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Más nevek: | *DS36277TN *DS36277TN/NOPB DS36277TN DS36277TN-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 1/1 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | DS36277TN/NOPB |
| Bővített leírás: | 1/1 Transceiver Half RS422, RS485 8-MDIP |
| kettős: | Half |
| Leírás: | IC TRANSCEIVER MUTLIPOINT 8-DIP |
| Adatsebesség: | - |
| Email: | [email protected] |