megvesz DMNH10H028SCT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| Technológia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Szállító eszközcsomag: | TO-220AB |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q101 |
| RDS bekapcsolva (Max) @ Id, Vgs: | 28 mOhm @ 20A, 10V |
| Teljesítményleadás (Max): | 2.8W (Ta) |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-220-3 |
| Más nevek: | DMNH10H028SCTDI-5 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 8 Weeks |
| Gyártási szám: | DMNH10H028SCT |
| Bemeneti kapacitás (Ciss) (Max) @ Vds: | 1942pF @ 50V |
| Kapu töltés (Qg) (Max) @ Vgs: | 31.9nC @ 10V |
| FET típus: | N-Channel |
| FET funkció: | - |
| Bővített leírás: | N-Channel 100V 60A (Tc) 2.8W (Ta) Through Hole TO-220AB |
| Hajtás feszültség (Max Rds bekapcsolva, Min Rds bekapcsolva): | 10V |
| Leeresztés a forrásfeszültséghez (Vdss): | 100V |
| Leírás: | MOSFET BVDSS: 61V 100V,TO220-3,T |
| Áram - Folyamatos leeresztés (Id) @ 25 ° C: | 60A (Tc) |