megvesz D24110-10 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 3 ~ 32VDC |
| Kiválasztási stílus: | Screw Terminal |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Sorozat: | 1-110/125A |
| Relé típus: | Relay |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Hockey Puck |
| Kimeneti típus: | AC |
| Más nevek: | CC1903 D24110-10-ND D2411010 |
| Helyzetellenállás (Max): | - |
| Szerelési típus: | Chassis Mount or Panel Mount |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 3 Weeks |
| Gyártási szám: | D24110-10 |
| Load Current: | 110A |
| Bővített leírás: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck |
| Leírás: | RELAY SSR 110A 280VAC DC IN PNL |