megvesz CY74FCT240ATSOCT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 20-SOIC |
| Sorozat: | 74FCT |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Kimeneti típus: | Push-Pull |
| Más nevek: | 296-31634-2 CY74FCT240ATSOCT-ND CY74FCT240ATSOCTE4 CY74FCT240ATSOCTE4-ND CY74FCT240ATSOCTG4 CY74FCT240ATSOCTG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Elemek száma: | 2 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 4 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | CY74FCT240ATSOCT |
| Logikai típus: | Buffer, Inverting |
| Bemeneti típus: | - |
| Bővített leírás: | Buffer, Inverting Element 4 Bit per Element Push-Pull Output 20-SOIC |
| Leírás: | IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20SOIC |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 32mA, 64mA |
| Email: | [email protected] |