megvesz CMA48125-10 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 48 ~ 530 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 90 ~ 140VAC |
| Kiválasztási stílus: | Screw Terminal |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Sorozat: | CMA48 |
| Relé típus: | Relay |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Hockey Puck |
| Kimeneti típus: | AC |
| Helyzetellenállás (Max): | - |
| Szerelési típus: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Gyártási szám: | CMA48125-10 |
| Load Current: | 125A |
| Bővített leírás: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck |
| Leírás: | RELAY SSR SCR 125A 530V PNL MNT |