megvesz CF322513-120K BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Multilayer |
|---|---|
| Tolerancia: | ±10% |
| Szállító eszközcsomag: | 1210 |
| Méret / dimenzió: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | CF322513 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 30 @ 2.52MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 1210 (3225 Metric) |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| Gyártási szám: | CF322513-120K |
| induktivitás: | 12µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Frekvencia - teszt: | 2.52MHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 33MHz |
| Bővített leírás: | 12µH Shielded Multilayer Inductor 140mA 2.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric) |
| Leírás: | FIXED IND 12UH 140MA 2.5 OHM SMD |
| DC ellenállás (DCR): | 2.5 Ohm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 140mA |