megvesz CD74HCT4066QPWRQ1 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single (V +): | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültségellátás, kettős (V ±): | - |
| Kapcsolási idő (tonna, toff) (Max): | 24ns, 35ns |
| Kapcsoló áramkör: | SPST - NO |
| Szállító eszközcsomag: | 14-TSSOP |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q100 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Más nevek: | 296-28986-2 CD74HCT4066QPWRQ1-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Helyzetellenállás (Max): | 95 Ohm |
| Az áramkörök száma: | 4 |
| Multiplexer / demultiplexer áramkör: | 1:1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | CD74HCT4066QPWRQ1 |
| Bővített leírás: | 4 Circuit IC Switch 1:1 95 Ohm 14-TSSOP |
| Leírás: | IC SWITCH QUAD BILATERAL 14TSSOP |
| Áram - Szivárgás (IS (kikapcsolva)) (Max): | - |
| Áthallás: | -72dB @ 1MHz |
| Töltés befecskendezés: | - |
| Csatorna-csatornás illesztés (ΔRon): | 1 Ohm |
| Csatorna kapacitás (CS (kikapcsolva), CD (kikapcsolva)): | 5pF |
| -3db sávszélesség: | 200MHz |
| Email: | [email protected] |