megvesz CD74HCT163M96E4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Trigger típusa: | Negative Edge |
| Időzítés: | Synchronous |
| Szállító eszközcsomag: | 16-SOIC |
| Sorozat: | 74HCT |
| Visszaállítás: | Synchronous |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Elemek száma: | 1 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 4 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | CD74HCT163M96E4 |
| Logikai típus: | Binary Counter |
| Bővített leírás: | Counter IC Binary Counter Element 4 Bit Negative Edge 16-SOIC |
| Irány: | Up |
| Leírás: | IC SYNC COUNTER PRESET HS 16SOIC |
| Számláló: | 20MHz |