megvesz C326C104F1G5TA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - névleges: | 100V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±1% |
| Vastagság (Max): | - |
| Hőmérsékleti együttható: | C0G, NP0 |
| Méret / dimenzió: | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Sorozat: | Goldmax, 300 |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 13 Weeks |
| Gyártási szám: | C326C104F1G5TA |
| Lead Stílus: | Formed Leads - Kinked |
| Ólomtartomány: | 0.100" (2.54mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.300" (7.62mm) |
| Jellemzők: | Low ESL |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 0.1µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| Leírás: | CAP CER 0.1UF 100V C0G RADIAL |
| Kapacitancia: | 0.1µF |