megvesz C300K12R BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±10% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±400ppm/°C |
| Méret / dimenzió: | 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) |
| Sorozat: | Corrib®280 |
| Ellenállás (ohm): | 12 |
| Teljesítmény (Watt): | 300W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Tubular |
| Más nevek: | OHC300K12R OHC300K12R-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 400°C |
| Felszerelési funkció: | Brackets (not included) |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | C300K12R |
| Lead Stílus: | Solder Lugs |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Jellemzők: | - |
| Hibázási ráta: | - |
| Leírás: | RES CHAS MNT 12 OHM 10% 300W |