megvesz BFC247964154 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 630V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 200V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 1.024" L x 0.295" W (26.00mm x 7.50mm) |
| Sorozat: | MKP479 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222247964154 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Gyártási szám: | BFC247964154 |
| Ólomtartomány: | 0.886" (22.50mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.807" (20.50mm) |
| Jellemzők: | Long Life |
| Bővített leírás: | 0.15µF ±5% Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 0.15µF |