megvesz BFC246843563 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 630V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 250V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.689" L x 0.232" W (17.50mm x 5.90mm) |
| Sorozat: | MKT468 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222246843563 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Gyártási szám: | BFC246843563 |
| Ólomtartomány: | 0.591" (15.00mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 0.056µF ±5% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polyester, Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.056UF 5% 630VDC RAD |
| Kapacitancia: | 0.056µF |