megvesz BFC238324105 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 630V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 220V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm) |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222238324105 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Gyártási szám: | BFC238324105 |
| Ólomtartomány: | 1.083" (27.50mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 1.102" (28.00mm) |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 1µF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 1µF |