megvesz BFC238324104 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 630V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 220V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm) |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222238324104 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Gyártási szám: | BFC238324104 |
| Ólomtartomány: | 0.591" (15.00mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 0.1µF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 0.1µF |