megvesz BFC237955304 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 400V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 200V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm) |
| Sorozat: | MKP379 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222237955304 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 15 Weeks |
| Gyártási szám: | BFC237955304 |
| Ólomtartomány: | 0.886" (22.50mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.610" (15.50mm) |
| Jellemzők: | Long Life |
| Bővített leírás: | 0.3µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.3UF 5% 400VDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 0.3µF |