megvesz BFC237884103 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 1600V (1.6kV) |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 500V |
| Tolerancia: | ±5% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm) |
| Sorozat: | MKP/MKP378 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222237884103 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 15 Weeks |
| Gyártási szám: | BFC237884103 |
| Ólomtartomány: | 0.886" (22.50mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.610" (15.50mm) |
| Jellemzők: | Long Life |
| Bővített leírás: | 10000pF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD |
| Kapacitancia: | 10000pF |