megvesz BFC236841184 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 250V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 160V |
| Tolerancia: | ±10% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.689" L x 0.217" W (17.50mm x 5.50mm) |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222236841184 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Gyártási szám: | BFC236841184 |
| Ólomtartomány: | 0.591" (15.00mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.571" (14.50mm) |
| Jellemzők: | Long Life |
| Bővített leírás: | 0.18µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polyester, Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.18UF 10% 250VDC RAD |
| Kapacitancia: | 0.18µF |