megvesz BFC233812104 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 440V |
| Tolerancia: | ±20% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm) |
| Sorozat: | MKP338 1 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 222233812104 |
| Üzemi hőmérséklet: | -50°C ~ 105°C |
| Gyártási szám: | BFC233812104 |
| Ólomtartomány: | 0.591" (15.00mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.650" (16.50mm) |
| Jellemzők: | X1 Safety Rated |
| Bővített leírás: | 0.1µF ±20% Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Leírás: | CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL |
| Kapacitancia: | 0.1µF |