megvesz B43305A5477M62 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 450V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Sorozat: | B43305 |
| Ripple Current: | 2.51A @ 100Hz |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Más nevek: | B43305A5477M 62 B43305A5477M062 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | B43305A5477M62 |
| Élettartam @ Hőm.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Ólomtartomány: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedancia: | 410 mOhm |
| Magasság - Ülés (Max): | 1.850" (47.00mm) |
| Bővített leírás: | 470µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 290 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | 290 mOhm @ 100Hz |
| Leírás: | CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP |
| Kapacitancia: | 470µF |