megvesz AQV216S BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 0 ~ 600 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 1.14VDC |
| Kiválasztási stílus: | Gull Wing |
| Szállító eszközcsomag: | 6-SOP |
| Sorozat: | PhotoMOS™ AQV |
| Relé típus: | Relay |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 6-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Kimeneti típus: | AC, DC |
| Más nevek: | 255-2118-5 AQV216S-ND |
| Helyzetellenállás (Max): | 120 Ohm |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 13 Weeks |
| Gyártási szám: | AQV216S |
| Load Current: | 40mA |
| Bővített leírás: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Leírás: | RELAY OPTO AC/DC 600V 40MA 6-SOP |
| Áramkör: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |