megvesz AP2007SL-13 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 4.5 V ~ 20 V |
|---|---|
| topológia: | Buck |
| Szinkron egyenirányító: | Yes |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SOP |
| Sorozat: | - |
| Soros interfészek: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kimeneti típus: | Transistor Driver |
| Kimeneti fázisok: | 1 |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Más nevek: | AP2007SLDITR |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Gyártási szám: | AP2007SL-13 |
| Funkció: | Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 200kHz |
| Bővített leírás: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 8-SOP |
| Duty Cycle (Max): | 85% |