megvesz ALZ22B24W BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Kapcsolja be a feszültséget (Max): | 16.8 VDC |
|---|---|
| Kapcsolja ki a feszültséget (perc): | 2.4 VDC |
| Kiválasztási stílus: | PC Pin |
| Kapcsolási feszültség: | 440VAC - Max |
| Csomagolás: | Bulk |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Gyártási szám: | ALZ22B24W |
| Jellemzők: | Insulation - Class B, Sealed - Fully |
| Bővített leírás: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole |
| Leírás: | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V |
| Kapcsolatérték (Aktuális): | 16A |
| Érintkezési anyag: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Kapcsolatfelvételi űrlap: | SPST-NO (1 Form A) |
| Tekercsfeszültség: | 24VDC |
| Tekercs típusa: | Non Latching |
| Tekercsellenállás: | 1.44 kOhms |
| Tekercs teljesítmény: | 400 mW |
| Tekercs áram: | 16.7mA |