megvesz ALS70A511DB450 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 450V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 1.417" Dia (36.00mm) |
| Sorozat: | ALS70 |
| Ripple Current: | 3.2A @ 100Hz |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Más nevek: | 399-14317 A390FD511M450A |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Chassis Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 13 Weeks |
| Gyártási szám: | ALS70A511DB450 |
| Élettartam @ Hőm.: | 11000 Hrs @ 85°C |
| Ólomtartomány: | 0.504" (12.80mm) |
| Impedancia: | 212 mOhm |
| Magasság - Ülés (Max): | 2.520" (64.00mm) |
| Bővített leírás: | 510µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 336 mOhm @ 100Hz 11000 Hrs @ 85°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | 336 mOhm @ 100Hz |
| Leírás: | CAP ALUM 510UF 20% 450V SCREW |
| Kapacitancia: | 510µF |