megvesz ACR05B103KGS BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - névleges: | 50V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±10% |
| Vastagság (Max): | - |
| Hőmérsékleti együttható: | C0G, NP0 |
| Méret / dimenzió: | 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) |
| Sorozat: | ACR |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 399-8882 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 200°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 21 Weeks |
| Gyártási szám: | ACR05B103KGS |
| Lead Stílus: | Straight |
| Ólomtartomány: | 0.200" (5.08mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Jellemzők: | High Temperature |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| Leírás: | CAP CER 10000PF 50V NP0 RADIAL |
| Kapacitancia: | 10000pF |