megvesz 824520131 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ): | 13V (Max) |
|---|---|
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp: | 21.5V |
| Feszültségelosztás (Min): | 15.15V (Typ) |
| Egyirányú csatornák: | 1 |
| típus: | Zener |
| Szállító eszközcsomag: | DO-214AA |
| Sorozat: | WE-TVSP |
| Power Line védelem: | No |
| Teljesítmény - csúcsimpulzus: | 600W |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | DO-214AA, SMB |
| Más nevek: | 732-9775-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | 824520131 |
| Leírás: | TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 28A |
| Kapacitás @ Frekvencia: | - |
| Alkalmazások: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |