megvesz 805F25KE BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±1% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±20ppm/°C |
| Méret / dimenzió: | 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) |
| Sorozat: | Metal-Mite®89 |
| Ellenállás (ohm): | 25k |
| Teljesítmény (Watt): | 5W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial, Box |
| Más nevek: | OH805F25KE OH805F25KE-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 275°C |
| Felszerelési funkció: | Flanges |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 13 Weeks |
| Gyártási szám: | 805F25KE |
| Lead Stílus: | Solder Lugs |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.330" (8.38mm) |
| Jellemzők: | - |
| Hibázási ráta: | - |
| Leírás: | RES CHAS MNT 25K OHM 1% 5W |