megvesz 784778100 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | 7332 |
| Méret / dimenzió: | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | WE-PDA |
| Értékelések: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard, 4 Lead |
| Más nevek: | 732-6746-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 16 Weeks |
| Gyártási szám: | 784778100 |
| induktivitás: | 10µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.138" (3.50mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 34.1MHz |
| Bővített leírás: | 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.85A 126 mOhm Max Nonstandard, 4 Lead |
| Leírás: | FIXED IND 10UH 1.85A 126 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 126 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 1.85A |
| Aktuális - telítettség: | 2.2A |
| Email: | [email protected] |