megvesz 768772681 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±10% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.307" Dia (7.80mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | WE-TI HV |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Csomagolás: | Tray |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 732-4217 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 18 Weeks |
| Gyártási szám: | 768772681 |
| induktivitás: | 680µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 2.15MHz |
| Bővített leírás: | 680µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 1.68 Ohm Max Radial |
| Leírás: | FIXED IND 680UH 520MA 1.68 OHM |
| DC ellenállás (DCR): | 1.68 Ohm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 520mA |
| Aktuális - telítettség: | 760mA |
| Email: | [email protected] |