megvesz 753083330GPTR13 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±2% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±200ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm) |
| Sorozat: | 753 |
| Ellenállás (ohm): | 33 |
| Teljesítmény elemenként: | 80mW |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-SRT |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Ellenállások száma: | 4 |
| Pólusok száma: | 8 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | 753083330GPTR13 |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.100" (2.53mm) |
| Bővített leírás: | 33 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT |
| Leírás: | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SRT |