megvesz 744040640047 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±30% |
| Szállító eszközcsomag: | 6045 |
| Méret / dimenzió: | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | WE-LQS |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Más nevek: | 732-7271-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | - |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | 744040640047 |
| induktivitás: | 470nH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 235MHz |
| Bővített leírás: | 470nH Shielded Wirewound Inductor 6.85A 6 mOhm Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 470NH 6.85A 6 MOHM SMD |
| DC ellenállás (DCR): | 6 mOhm |
| Jelenlegi értékelés: | 6.85A |
| Aktuális - telítettség: | 16A |
| Email: | [email protected] |