megvesz 610HR020 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±3% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | - |
| Szállító eszközcsomag: | Axial |
| Méret / dimenzió: | 0.630" L (16.00mm) |
| Sorozat: | 60 |
| Ellenállás (ohm): | 0.02 |
| Teljesítmény (Watt): | 1W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial |
| Üzemi hőmérséklet: | - |
| Megszámolások száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | 610HR020 |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Jellemzők: | Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 0.02 Ohm ±3% 1W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Metal Element |
| Leírás: | RES 0.02 OHM 1W 3% AXIAL |