megvesz 6100-153K-RC BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±10% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.433" Dia (11.00mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | 6100 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 0.3 @ 252kHz |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | 6100-153K-RC |
| induktivitás: | 15mH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 300kHz |
| Bővített leírás: | 15mH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 30.4 Ohm Max Radial |
| Leírás: | FIXED IND 15MH 170MA 30.4 OHM TH |
| DC ellenállás (DCR): | 30.4 Ohm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 170mA |