megvesz 603HR010 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±3% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | - |
| Szállító eszközcsomag: | Axial |
| Méret / dimenzió: | 0.155" L (3.94mm) |
| Sorozat: | 60 |
| Ellenállás (ohm): | 0.01 |
| Teljesítmény (Watt): | 0.25W, 1/4W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial |
| Más nevek: | OH603HR010 OH603HR010-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | - |
| Megszámolások száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 8 Weeks |
| Gyártási szám: | 603HR010 |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Jellemzők: | Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 0.01 Ohm ±3% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Metal Element |
| Leírás: | RES 0.01 OHM 1/4W 3% AXIAL |