megvesz 5900-823-RC BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±10% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.453" Dia x 0.900" L (11.51mm x 22.86mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | 5900 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 23 Weeks |
| Gyártási szám: | 5900-823-RC |
| induktivitás: | 82mH |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Frekvencia - teszt: | 1kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | - |
| Bővített leírás: | 82mH Unshielded Wirewound Inductor 79mA 65 Ohm Max Axial |
| Leírás: | FIXED IND 82MH 79MA 65 OHM TH |
| DC ellenállás (DCR): | 65 Ohm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 79mA |
| Aktuális - telítettség: | 92mA |