megvesz 4606M-101-560LF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±2% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±100ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | 6-SIP |
| Méret / dimenzió: | 0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm) |
| Sorozat: | 4600M |
| Ellenállás (ohm): | 56 |
| Teljesítmény elemenként: | 250mW |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | 6-SIP |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Ellenállások száma: | 5 |
| Pólusok száma: | 6 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 12 Weeks |
| Gyártási szám: | 4606M-101-560LF |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.250" (6.35mm) |
| Bővített leírás: | 56 Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP |
| Leírás: | RES ARRAY 5 RES 56 OHM 6SIP |