megvesz 2SB071000L BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Collector Emitter Breakdown (Max): | 25V |
|---|---|
| Vce telítettség (Max) Ib, Ic: | 600mV @ 30mA, 300mA |
| Tranzisztor típusú: | PNP |
| Szállító eszközcsomag: | Mini3-G1 |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény - Max: | 200mW |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Más nevek: | 2SB071000LTR 2SB710-(TX) 2SB710-TX 2SB710TR 2SB710TR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | 2SB071000L |
| Frekvencia - Átmenet: | 200MHz |
| Bővített leírás: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 25V 500mA 200MHz 200mW Surface Mount Mini3-G1 |
| Leírás: | TRANS PNP 25V 0.5A MINI 3P |
| DC áramerősség (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 85 @ 150mA, 10V |
| Aktuális - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Áram - kollektor (Ic) (Max): | 500mA |