megvesz 2N2325AU4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - állapot (Vtm) (Max): | 2.2V |
|---|---|
| Feszültség - kikapcsolt állapot: | 150V |
| Feszültség - Kapumozgató (Vgt) (Max): | 600mV |
| Szállító eszközcsomag: | U4 |
| Sorozat: | - |
| SCR típus: | Sensitive Gate |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | 3-SMD, No Lead |
| Üzemi hőmérséklet: | -65°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | 2N2325AU4 |
| Bővített leírás: | SCR 150V Sensitive Gate Surface Mount U4 |
| Leírás: | SCR 150V 20UA 3SMD |
| Áram - Állapot (It (RMS)) (Max): | - |
| Áram - Állapot (It (AV)) (Max): | 1.6A |
| Áram - Kiállapot (Max): | 10µA |
| Aktuális - Nem Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | - |
| Aktuális - Hold (Ih) (Max): | 2mA |