megvesz 1206Y1001P80DFT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - névleges: | 100V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±0.5pF |
| Vastagság (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| Hőmérsékleti együttható: | C0G, NP0 |
| Méret / dimenzió: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sorozat: | FlexiCap™ |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 1206 (3216 Metric) |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount, MLCC |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 8 Weeks |
| Gyártási szám: | 1206Y1001P80DFT |
| Lead Stílus: | - |
| Ólomtartomány: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Jellemzők: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 1.8pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Leírás: | CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 1206 |
| Kapacitancia: | 1.8pF |