megvesz 0TLS025.TXLB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 170V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.563" Dia x 1.580" L (14.30mm x 40.13mm) |
| Sorozat: | POWR-GARD® TLS |
| Válaszidő: | Fast |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Üzemi hőmérséklet: | - |
| Szerelési típus: | Bolt Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Olvadás I²t: | - |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 13 Weeks |
| Gyártási szám: | 0TLS025.TXLB |
| Biztosíték típusa: | Cartridge |
| Jellemzők: | - |
| Leírás: | FUSE CRTRDGE 25A 170VDC CYLINDR |
| Jelenlegi értékelés: | 25A |