megvesz 0RLS070.V BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | - |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 600V |
| Méret / dimenzió: | 1.311" Dia x 5.874" L (33.30mm x 149.20mm) |
| Sorozat: | POWR-GARD® RLS |
| Válaszidő: | Fast |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Más nevek: | RLS070 RLS070.V RLS70 |
| Üzemi hőmérséklet: | - |
| Szerelési típus: | Holder |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Olvadás I²t: | - |
| Gyártási szám: | 0RLS070.V |
| Biztosíték típusa: | Cartridge |
| Jellemzők: | - |
| Leírás: | FUSE CRTRDGE 70A 600VAC CYLINDR |
| Jelenlegi értékelés: | 70A |